Son İşlenen Siteler
Ephesus Tours
https://www.ephesustours.org
Ephesus Tours
https://www.ephesustours.org
HemeNTasarıM Referanslar
https://hementasarim.com/referanslarimiz/

Hemen Tasarım Proje ve Referans Siteleri

Hemen Tasarım Web Site Çözümleri olarak birçok projeye imza attık. Bunlardan bazılarını kısa açıklamalarla ele almak ve paylaşmak istiyoruz.

Resmi Web Sitemiz: Hementasarim.com 

Rastgelelik Arama Motoru: www.rastgelelik.com 

Kurucusu Mevlüt Baki Tapan olan Rastgelelik Kavramsal Veri Arama  Motoru ve Sözlüğü, kendi bünyesinde Wiki, Firma gibi ek özellikleri de barındırıyor. 

 

HemeNTasarıM - İçerik Yönetim Sistemi

Wordpress alt yapısı kullanılarak PHP ve JS dilleri ile özelleştirdiğimiz, Elementor ile bütünleştirdiğimiz özelleştirilmiş CMS’dir. MirahezeWiki desteği ile HemeNTasarıM hakkında her şeyi öğrenebilir, sürümleri ve bu CMS ile geliştirilen örnek siteleri inceleyebilirsiniz. 

 

Güvenli Medya: Beğeni, Takipçi, Yorum Hizmetleri

Başta Instagram olmak üzere Tiktok, Facebook vb. birçok sosyal medya sitesi için özel çözümler sunan Güvenli Medya, Hemen Tasarım ekibinin şah eserlerinden birisidir. 

VIP Istanbul Tourism ve Best VIP Transfer

İstanbul havalimanlarında ve Antalya’da VIP transfer & tur hizmeti sunan VIP Istanbul Tourism’in yegane 4 web sitesi; VIP Antalya Tourism, VIP Istanbul Turizm, Best VIP Transfer ve sosyal medya yönetimi tarafımızdan yapılmaktadır. 

Teknik Tesisatçım: www.tekniktesisatcim.com

İstanbul Tuzla başta olmak üzere birçok ilçe ve Kocaeli ilinde doğalgaz kombi bakımı, tesisat, tıkanıklık açma vb. hizmetler sunan Uzman Teknik firmanın “Teknik Tesisatcım” web sitesi de HemeNTasarıM CMS ile tarafımızdan hazırlanmıştır. 

FLY Destek

Uçuş ve havalimanları üzerine önemli bilgi ve duyurular sunan FlyDestek de tarafımızdan desteklerle hazırlanmıştır. 

Haus Fargen

Alman kalitesi ile çeşitli pergola, tente, kış bahçesi ve zip perde gibi sistemlerin üreticisi ve geliştiricisi olan dünya markası “Haus Fargen” firmasının da resmi web sitesi ve bünyesindeki 21 web site tarafımızdan hazırlanmıştır. 

21 Değerli Site: (Bazılarının hala gelişim ve güncellemesi devam ediyor.)

  - Durduruldu.   

Kaliteli Yaşa

Yaşam kalitesini artıran değerli ipucu ve taktikler veren blog sitesi Kaliteli Yaşa da tarafımızdan hazırlanmıştır. 

Yapay Dil Geliştirme Topluluğu

Yapaydil.net olarak hizmet veren ve bünyesinde Ulu Sözlük barındıran Yapay Dil Geliştirme Topluluğunun ve uluslararası Yapay Dil Topluluğunun Veri Tabanı sitesi: https://database.conlang.org tarafımızdan hazırlanmıştır. 

Yine bir yapay dil olan Nomuli resmi web sitesi de HemeNTasarıM ile geliştirilmiştir. 

Evden Eve Nakliye Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat

Erzurum ve çevresinde evden eve nakliye hizmeti sunan Öz Çatlılar Nakliyat web sitesi de yine ekibimiz tarafından geliştirilmiştir. 

Daha bu listenin ötesinde onlarca web site, firma ve proje tarafımızdan hazırlanarak desteklenmektedir. 

 

Hemen Tasarım Hizmetleri

  • Web site yapım ve geliştirme, 

  • Logo, grafik tasarım, 

  • Resim özgünleştirme, 

  • SEO uyumlu makale yazımı, 

  • Backlink çalışmaları,

  • Sosyal medya yönetimi, 

  • Yorum hizmetleri, 

  • Çeviri hizmetleri,

  • E-Ticaret hizmetleri, 

  • Ürün ekleme vb. 

https://hementasarim.com
Rastgelelik Wiki
http://wb.rastgelelik.com/viki
Rastgelelik Wiki

Rastgelelik Viki, "Rastgelelik Kavramsal Veri Arama Motoru ve Sözlüğü" projesi kapsamında geliştirilmekte olan Viki-Ansiklopedi projesidir. Özellikle Türkçe az bulunan kaynak ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Yapay diller, programlama dilleri, bölgesel yerel kültür ve toplum bilgileri üzerine yeterli Türkçe kaynak bulunmamaktadır. Bu eksikliği yeni bilgi üretimi sağlayarak tamamlamayı amaç edinmekteyiz.

Diğer birçok Viki platformunun aksine kısıtlama, ağır madde oluşturma kuralları bulunmaz. Özgür bilgi kapsamında sunulan hizmetin gerçek manada özgür olmasını amaçlar.

Rastgelelik Viki, Arama Motoru Geliştirme ekibimiz tarafından geliştirilmiştir. Herhangi bir Viki alt yapısı veya hazır içerik sistemi-scripti kullanılmamaktadır. Mevcut bir bilgiyi eklemek ve kopyalamak yerine az bilinen konuda madde oluşturarak katkılarla geliştirilmesini sağlamanızı öneriyoruz.

http://wb.rastgelelik.com/viki/
wiki, wikipedia, viki, rastgelelik viki, vikipedia
Rastgelelik Bing Özel Arama Motoru
https://ui.customsearch.ai/hosted-page?customconfig=4d45150d-e835-4d1a-a251-b89cbf2a7b2d&version=latest&market=tr-TR&q=rastgelelik
"Rastgelelik Bing Özel Arama Motoru" isimli internet sitesi 64 kez Rastgelelik.com'dan trafik almıştır. Genel arama sonuçlarında 614 kes gösterilmiştir.
bing customsearch, bing rastgelelik
Otag Wiki | Rastgelelik Otağı (wiki)
http://otag.wikidot.com
Rastgelelik kavramsal veri arama motoru, sözlüğü ve Türk İşaret Dili Simge sözlüğü olarak faaliyet gösteren Rastgelelik.com bünyesinde Wikidot teknolojisi ile güçlendirilerek hizmet sunan Otag.Wiki, arama motoru sorgularına uygun eş zamanlı veri sayfası oluşturmakta, veri ve açıklama desteği sunmaktadır. Bir viki'den daha ziyade arama motoru vikisidir.
http://otag.wikidot.com/search:site/a/p/q/rastgelelik
otag, viki, otag wiki, wikidot, wiki, bilgi
Rastgelelik Blog
http://www.rastgelelik.com/blog
Rastgelelik Blog
Rastgelelik Blog, yönetim ve  kontrol ekibi tarafından içeriği güçlendirilen blog sitesidir. SEO ve arama motorlarına ilişkin çeşitli bilgi, makale ve paylaşımın yer aldığı blog ağlarındandır. Aynı zamanda Rastgelelik Arama Motoru  ve Sözlüğüne ilişkin çeşitli bilgiler de yer almaktadır. Rastgelelik Blog, Arama motorları başta olmak üzere SEO - SEM, site ve içerik hazırlama konularında birtakım içerik ve bilgilerin paylaşıldığı, Rastgelelik Arama Motorumuza dair duyuru, bilgi ve haberlerin yer aldığı blog platformudur.
Blog Nedir: Blog, belli bir birikimin, paylaşılmak istenilenin, beğeni ve uzmanlıkların sergilendiği çevrim içi günce mantığında işlev gösteren web site türüdür. Çeşitli insanların ve daimi takipçilerin yer aldığı hazır sistemlerdir. Keyifli, özveri gerektiren ve kişiyi özgürleştiren bir yazım deneyimidir. 2010'dan sonra popülerliği oldukça fazla artmıştır. 


 

blog site, rastgelelik blog, blog
Rastgelelik Uygulamalı ve Kılavuz Dersler
http://wb.rastgelelik.com/publ/
Rastgelelik.com Platformu bünyesinde hizmet verilmekte olan "Uygulamalı Dersler" Rastgelelik ürün ve hizmetlerinin kullanımı, öğretilmesi ve kolaylaştırılması hususunda öğretici ders verilerinin hazırlandığı platformdur. Rastgelelik ürün ve hizmetlerine bağlı olarak kodlama, yabancı dil, genel kurallar ve terimsel bilgiler paylaşılmaktadır. Tamamen Rastgelelik.com ürün, hizmet ve platformuna destek olabilecek bilgilerin üretimi amacıyla kullanılmaktadır. Rastgelelik.com ürün-hizmet ve platformlarıyla beraber Rastgele WB ve Uygulamalı Dersler ağı da "Mevlüt Baki Tapan" tarafından geliştirilmekte ve yürütülmektedir.

wb.rastgelelik, rastgele dersler, uygulamalı dersler, ders, WB, klavuz
İlhan Albayrak

9 Eylül 1977 tarihinde Erzurum' Olur ilçesine bagli Olgun Köyü'nde dogdum. Ilkögretm 1.sinifi köyde tamamladiktan sonra babamin görevi nedeniyle 2,3,4 ve 5. siniflari Bitlis'te tamamladim. Ortaokulu Erzurum/Narman'da; liseyi ise Oltu Lisesi ve Olur Lisesi'nde okudum. 1995 yilinda Atatürk Üniversitesi Erzincan MYO Haberlesme Teknikerligi bölümüne basladim ve burayi 1997 yilinda bölüm birincisi olarak tamamladim. 1999 yilinda Kirgizistan -Türkiye Manas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi bölümüne yerlestim ve 2004'te mezun oldum. 2005'te Ögretmenlige basladim. Ögretmenlik Sürecimde Bursa/Gürsu Yildiz Tekstil Lisesinde, Bitlis/Adilcevaz Aydinlar IÖO, Bursa/Gürsu Latif Dörtçelik Ticaret Meslek Lisesinde, Erzurum/Oltu Kiz Meslek Lisesi, Bursa/Osmangazi Basaran IÖO, Bursa/Osmangazi Öztimurlar EML'de çalistim. Su an halen Yildirim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilisim Teknolojileri Ögretmeniyim. Ailem Erzurumda ikamet ediyor. Evliyim ve bir kizim ve bir oğlum var.

programlama, ilhan albayrak, arama sonuçlarında istenileni göste
Rastgele Web
http://rasgeleweb.com/
"Rastgele Web" isimli internet sitesi 267 kez Rastgelelik.com'dan trafik almıştır. Genel arama sonuçlarında 1086 kes gösterilmiştir.
rastgele web, rastgele internet sitesi, rastgele siteler
Rastgele Web Site
http://rastgelewebsite.com/
"Rastgele Web Site" isimli internet sitesi 216 kez Rastgelelik.com'dan trafik almıştır. Genel arama sonuçlarında 905 kes gösterilmiştir.
Rastgelelik Blogger
http://rastgelelikcom.blogspot.com.tr
"Rastgelelik Blogger" isimli internet sitesi 607 kez Rastgelelik.com'dan trafik almıştır. Genel arama sonuçlarında 845 kes gösterilmiştir.
rastgele blog, blogger, Blogger.com, Rastgelelik Blogger Sitesi, rasgele blog, #blogspot