İK Politikamız

İnsan Kaynakları anlayışımızın temelinde yazar, okur ve kullanıcılarımızın gelişim süreçlerine fayda sağlamak ve yenilikçi zamana ayak uydurabilmek vardır. Bizimle çalışacak adaylarımızın seçimi, işe alım süreci ve sözleşmenin yapılmasına kadar süregelen aşamalar iki taraflı uygulanmaktadır. Bizimle çalışacak çalışma arkadaşlarımızın seçiminde öncelikle gönüllülük ve bağlılık esastır. Akabinde danışma kurulumuz tarafından seçilen adaylarla çalışma süreci başlamaktadır. Prensiplerimize uygun adaylar ancak değerlendirmeye alınmaktadır.

İşe başvuran adayların öz geçmişleri incelenip uygun görülenlere e-posta veya telefon yoluyla dönüş yapılmaktadır. İşe kabul edilen adayların ilk etapta eğitim süreci bulunmaktadır ve bu sürek kişinin kendi olanaklarına bağlı olarak verilmektedir. Eğitimler kitaplar ve uygulamalı soru-cevap yöntemiyle sağlanmaktadır. Bir ay içerisinde memnun kalınması durumunda sözleşme imzalanıp birlikte çalışma hayatına adım atılır.

Aday seçiminde öncelikli tercih nedenleri, uNet/uCoz sistemine hakimlik, HTML ve CSS bilgisi, Yazarlık deneyimi ve yabancı dil olarak İngilizce - Almanca bilgisidir. 


Açık Pozisyonlar ve İş İlanları

  1. Gönüllü Editör (Türkiye Geneli) 
  2. Gönüllü Metin Yazarı (Türkiye Geneli)
  3. E-Kitap Uzmanı (Erzurum)
  4. SEO & SMO Uzmanı (Türkiye Geneli)
  5. İngilizce - Almanca Bilen Çevirmen (Türkiye Geneli)
  6. Satış Pazarlama Uzmanı (Kocaeli, İstanbul Anadolu)
  7. Web Site İçerik Kontrol ve Düzenleme Elemanı (Türkiye Geneli)

Genel İş Başvurusu ve Başvuru Formu İçin Tıklayın 

Gencmevtoo Okyanusu, akademik bilgi alt yapısı oluşturmayı gaye edinmiştir. Bu amaca aykırı olduğunu düşündüğünüz içerik, bilgi ve verileri bize bildirmeniz yeterlidir. İçeriklerin izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. İznimiz dahilinde kaynak göstermek şartıyla içerikler kullanılabilir.
Gencmevtoo Okyanusu Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 Hakkımızda | Yardım | Blog | Bağış Yap | Sözleşme | İçerik Politikaları | Geri Bildirim | İLETİŞİM