Temel Çalışma Prensipleri ve İşlevler

Gencmevtoo Okyanusu olarak akademik bazda çalışmalara ve kişisel ihtiyaçlara karşılık verebilmek amacıyla projeler geliştirmekte ve çalışmalar yürütmekteyiz. Osmanlıca-Türkçe ve Göktürkçe dillerinden esinlenilerek özenle seçilen kategorilendirme isimleri dahilinde site yürütmesini sağlamaktayız. Kişi ve kurumlara avantajlar sunabilecek özel edebi veriler oluşturmaya vesile olmak amacı gütmekteyiz. Sitemiz, birçok siteden çok farklı mantıkla çalışmaktadır. Ücretsiz hizmet ve emeğin karşılığı için gereken özveriyi gösteren bireylerle beraber çalışmayı gaye ediniyoruz. 
Ne Yapıyoruz?
Kitap yazanlara, yazmak isteyenlere, ürün satmak isteyen veya satanlara, tacir, satıcı, alıcı ve tüketiciye verimli bilgiler sunabilmek için çalışmalar yapıyoruz. Tüm çalışmalarımızı edebi sanatsal kültür çerçevesi içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Kendimize özgü yeni edebi tür olan Damlahatname ve damla, otag, tevil gibi türevlerle içerik oluşumunu gerçekleştirmekteyiz. Dileyen her kişi veya kurum kendi ürün, kitap, içerik ve markasını sitemizde özelleştirebilir. 
Nasıl Çalışıyoruz? 
İki kademeli çalışıyoruz. Kavram temelli üretim yaparak ürün bazlı çalışıyoruz. Siparişe dayalı gönderim ve çoğulcu üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu hususta bir sözcük üzerinden damla oluşturuluyor, ilgili sözcüğe yakın film, kitap ve ürünler tevil eyleniyor. Akabinde üretim potansiyeline bağlı olarak paket ürün oluşturuluyor. Siparişle üretim çoğaltılmakta ve yagınlaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz ücretsiz olup, sadece ürün bazlı satış yapılabildiği gibi, sadece hizmet satışı da yapılmaktadır. 
Farkımız
Bilindik sitelerden çok farklıyız. Ne sadece e-ticaret sitesiyiz, ne de tanıtım veya başka bir site. Eklemlendirme usulüyle üretim bazlı çalışıyoruz. 
Siz Ne Yapıyorsunuz? 
Sözcük temelli oluşturulmuş ürün paketine ait olan damla, otag ve tevil verileriyle zenginleştirilmiş ürünleri inceliyor ve beğendiklerinizi sipariş ediyorsunuz. Sipariş sonrası üretim başlıyor ve paket ürün olarak evinize ulaştırılıyor. Karınız ise hem fiyat, hem ek imkan ve ürünler olmuş oluyor. 
Biz Ne Yapıyoruz?
Biz de sizden gelen siparişlere göre projelendirme yaparak hızla üretimi gerçekleştiriyor ve paketleme yapıyoruz. Paket dahilinde siparişi hazırlayıp size sunuyoruz. Bu hizmet, bedesten için geçerli iken, diğer hizmetlerimiz ücretsiz olarak bireylerce veya tarafımızca tanıtım bazlı oluşturulmaktadır. 
Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Sadece havale ve EFT mantığı ile çalışmaktayız. Sipariş sonrası ödemenin yapılması gerekmektedir. 
Sipariş Süreci
Üç aşamalı sipariş gerçekleşmektedir. İlk adım da siparişin verilmesi, ikinci aşamada onay niteliği taşıyan ödeme ve temel veri beyanının yapılması vardır. 
Önemli Not: Elektronik ortamlı ürünler veya gerçek ürünlerle birlikte işlem yapılabilmektedir. Üç farklı ürün türü vardır; ana ürün, eklemlendirilmiş ürün ve promosyon ürün. Tüm ürünler farklı site, mağaza ve firmalara ait olabilmektedir. 
- Gencmevtoo Okyanusu -